Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuba

Kocourek Kuba spolu s ostatními pocházejí z Brna. Přijali jsme je k nám 14.1.2013. Jejich příjem byl plánovaný již od konce roku. V jednom vnitrobloku u hlavního nádraží v Brně se zdržovalo asi 8-9 koček a kocourů. Naštěstí velmi obtížný přístup do jejich prostředí je ochránil před různým nebezpečím, které v této oblasti na kočky číhá.

V neděli 14.1.2013 zorganizovala naše kamarádka Iva velký odchyt, kterého se zúčastnili další 4 lidé. Podařilo se odchytnout 6 koček a kotat. Přestože museli zdolat asi 2 metrovou zeď, přes tu přenést přepravky a zpět přepravky i s kočkami, podařilo se.

Kuba s ostatními je  v depozitu, zatím pod křeslem. Všichni mají chut k jídlu, po první noci jsou i čistotní. Jenom samozřejmě nedůvěřiví, co se bude dít. My jsme také zvědaví, jak se budou projevovat a kdo z nich překoná jejich vrozenou plachost.

zatím k virtuální adopci.

Kuba byl 16.1.2013 vykastrovaný.

Kuba odjel společně s kamarádkou Čerticí 1.2.2013 do nového domova. Bydlet bude ve vesnici Věž u Havlíčkova Brodu.

 

Náhledy fotografií ze složky Kuba

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Něco veselého

(mONisek, 28. 3. 2013 11:45)

Čest práci. Letos koluje po internetu novinka z oblasti online výdělků, skvělá i pro maturanty. Vydělávám si takto už od půlky ledna a je to až neuvěřitelné :) Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz