Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čikita

Kočička Čikita spolu s ostatními pocházejí z Brna. Přijali jsme je k nám 14.1.2013. Jejich příjem byl plánovaný již od konce roku. V jednom vnitrobloku u hlavního nádraží v Brně se zdržovalo asi 8-9 koček a kocourů. Naštěstí velmi obtížný přístup do jejich prostředí je ochránil před různým nebezpečím, které v této oblasti na kočky číhá.

V neděli 14.1.2013 zorganizovala naše kamarádka Iva velký odchyt, kterého se zúčastnili další 4 lidé. Podařilo se odchytnout 6 koček a kotat. Přestože museli zdolat asi 2 metrovou zeď, přes tu přenést přepravky a zpět přepravky i s kočkami, podařilo se.

Čikita s ostatními je od včerejška v depozitu, zatím pod křeslem. Všichni mají chut k jídlu, po první noci jsou i čistotní. Jenom samozřejmě nedůvěřiví, co se bude dít. My jsme také zvědaví, jak se budou projevovat a kdo z nich překoná jejich vrozenou plachost.

zatím k virtuální adopci.

 Čikita odjela 28.2.2013 do nového domova v Chotěboři. Její nová panička je bývalá zootechnička, nyní čerstvá důchodkyně. Vzhledem k tomu, že Čikita opravdu potřebuje výběh ven a domů se chodí jenom najíst a vyspat, tak to je ideální kombinace.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Čikita